Асортимент вугілля

Вітаємо вас на сайті компанії "Повер"!

У нас ви можете купити вугілля оптом з доставкою по всій Україні та СНД. Напряму від виробника ми здійснюємо постачання наступних марок вугілля: АК, АКО, АО, АМ, АС, АСШ, АШ, ДГ, ДГР, ДГМ, Т, ТР, Г, ГЖ, ГР, ДГР, Ж, К, та інші.

ТОВ «ПОВЕР» займається оптовим продажем кам'яного вугілля виробництва вуглевидобувних підприємств Російської Федерації, республіки Казахстан, а також України.

Поставляємо гарантовані обсяги вугілля з можливістю збільшення до необхідних норм.

За час своєї діяльності підприємство налагодило партнерські відносини з багатьма виробниками та споживачами вугільної продукції, тісно співпрацює з ними і виконує свої зобов'язання.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОВЕР» на постійній основі реалізує вугілля антрацит, енергетичне, тоще, буре і коксівне вугілля, а також кокс на внутрішньому ринку України в країни СНД, Євросоюзу та далекого зарубіжжя. Поставки вугілля здійснюються залізничним і морським транспортом на умовах FCA, CPT, DAP, FOB, CIF.


Чому покупці задоволені нашою продукцією і рекомендують нас своїм партнерам

КРАЩА ЦІНА
Купуючи вугілля оптом в компанії «ПОВЕР», Ви отримуєте товар за найкращою ціною на ринку. Підприємство є виробником вугілля в Україні, а також працює напряму з виробниками Росії і Казахстану - Ви отримуєте товар з перших рук.

ДОСТАВКА ЗАМОВНИКУ
Компанія організовує вантаження і доставку безпосередньо зі складу в Дніпропетровську. Ви лише приймаєте товар.

100% ЯКІСТЬ
Ви отримуєте продукт тільки вищої категорії. Транспортування вугілля проводиться в відповідниками з усіма правилами та нормами.

ЧЕСНА ВАГА
Компанія доставляє Вам саме стільки вугілля, скільки Ви замовили. «ПОВЕР» цінує кожного покупця і хоче, що б вони були задоволені послугами компанії.

ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕКТИВ

Команда професіоналів, які мають великий досвід у сфері вугільної промисловості.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА

Вугілля, ціна якого вигідна!

Оптові ціни на вугілля за марками і класами встановлені за якістю, відповідним середнім розрахунковим нормам. Вартість розраховується на основі заповненої заявки на поставку вугілля.

У всій вугільній продукції відсутня видима порода, металеві та чужорідні предмети.

Детально з показниками вугілля, цінами на вугілля оптом можна ознайомитися в розділі Прайси та презентації: power.ub.ua/prices

 

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create